Forum

Data: 2009-10-26

Dodał: Szef

Tytuł: jubileusz

Dzieci moje
jo jeszcze powracóm do naszego koncertu, odgłosy od ludzi sóm bardzo pochwalne i pozytywne, także żech zaś we słabej chwilce a po konsultacjach z kierownictwym zmiynił swój nazor
a planujymy zrobić repryze.
Byłaby 10.4., dokładnie pół roku po jubileuszu w Trisii.
Napiszcie mi pyty, jeśli je gdo taki,co sie nie beje mógł skupić z różnych powodów. Oczywiście rzeba liczyć z próbami przed tym a z generalkóm w pióntek 9.4. w teatrze.
Piyrszóm próbe po naszych krótkich wakacjach żech chcioł robić 6.11. ale ni mogym tak isto 13.11., a porozmyślejcie o wilijówce, oglóndani DVD z koncertu też chcym zrobić isto u Lojzka ale jeszcze go ni móm ,jak beje tak wymyślymy termin.

—————

Data: 2009-10-26

Dodał: marian

Tytuł: Re:jubileusz

jo je pro mie to siedzi akurat bedym mog na proby az asi po nowym roku a to od polowki lutego mozne az ku koncu miesaca luty kwoli zkuszek

—————

Data: 2009-10-27

Dodał: Szef

Tytuł: Re:Re:jubileusz

To je jasne, prawie my to dali tak aby termin był ni w poscie a w miare jeszcze daleko od zkuszek.

—————

Data: 2009-10-27

Dodał: maroszka-matka muzykanta

Tytuł: Re:jubileusz

super ze bedzie repryza! Ogladalam raz i poogladam po raz drugi! I zapisuje do kalendarza! Szkoda z takim super programem wystepowac tylko raz!!!

—————

Data: 2009-11-06

Dodał: Stachura

Tytuł: Re:jubileusz

Gotowo parada, że beje repryza. Kupa dobrej roboty zrobióne, to trzeja wykorzystać.

—————

Data: 2009-10-25

Dodał: :o)

Tytuł: hej,co znalazłam?

https://ks.kx.cz/

—————

Data: 2009-10-18

Dodał: Szef

Tytuł: brygada

jeśli beje pogoda pytołbych w sobote u mnie od 8.30 kdo może. łopate , krómpocz ze sobóm. Napiszcie kdo możecie

—————

Data: 2009-10-20

Dodał: Radek

Tytuł: Re:brygada

Bedym tam

—————

Data: 2009-10-15

Dodał: Szef

Tytuł: brygada

chłopi w sobote brygada u mnie niestety nie beje, kapke zima

—————

Data: 2009-10-14

Dodał: Radek

Tytuł: Fota z rautu

W fotogalerii przibylo pore momentek z rautu po Jubileuszu...

—————

Data: 2009-10-14

Dodał: Basinka

Tytuł: Jubileusz

Jednym slowym: WOW!!! Focila zech se Was a natoczala morawski tańce, super =o) Aj zech se z Wami pospiywala! Lepi zech tyn wieczor spyndzic nimogla =o) Dziynka za to =o)

—————

Data: 2009-10-14

Dodał: Szef

Tytuł: wystymp

na wystymp idzie dorotka, dorka iza, karczy, natka, danek,jo, potrzebujym jeszcze 3 synków a beje super, miejsce w aucie majóm muzykanci jeśli jedzie stasio autym a maryś z natkóm, jo bierym karcze , dorke a danka.

—————

Data: 2009-10-14

Dodał: Radek

Tytuł: Re:wystymp

ok. jo se skupiym..~

—————

Data: 2009-10-14

Dodał: maras

Tytuł: Re:wystymp

mo tak na 80% jutro bedym wiedziol czy ja, ale snad to pujdzie. tzn. snazym sie skupic :-)

—————

Data: 2009-10-14

Dodał: maras

Tytuł: Re:wystymp

p.s. Kouďaka ale nimogym brac bo je kapke "chory" tak bych pytol przibrac... dzik

—————

Data: 2009-10-15

Dodał: szef

Tytuł: Re:wystymp

super chłopi

—————

Data: 2009-10-14

Dodał: Szef

Tytuł: wystymp

pyty partyjo jeszcze 2 a pół pary, skupcie sie, partner ku Karczy a 2 pary

—————

Data: 2009-10-14

Dodał: Dorka

Tytuł: Re:wystymp

Cal Marek!Jo pujdym z Dankym, bo Marian ni moze.Pribrali by my se z Tebom autym,mogymy?

—————

Data: 2009-10-13

Dodał: Szef

Tytuł: wystymp

W pióntek potrzebujym 3 pary na wystymp do Kościelca na winobrani.
Jo weznym 1 auto takze móm 3 miejsca , pojadymy koło 18.30. Pytki skupcie sie a napiszcie mi kdo pujdzie.

—————

Data: 2009-10-13

Dodał: Karcza

Tytuł: Re:wystymp

Skupilam sie!

—————